číslo účtu: 287203349/0300

DARUJTE HVĚZDY DĚTEM do Dětského domova Most a Litoměřice

Podpořte děti z dětských domovů, které jsou nyní ve složité situaci, jsou sociálně izolované v dětském domově, bez možnosti návštěv , bez kontaktu s kamarády ze školy, bez návštěv školy a zájmových kroužků. Pomůžete dětem naplnit jejich volný čas a zpříjemnit jim tuto složitou dobu.

Přispět můžete jmenovitě na vybrané děti, které mají svůj sen a my bychom jim tento sen chtěli společně s Vámi splnit.

Petruška

Petruška

Petruška je malá tanečnice, která tančí nejen v dětském domově , ale začala navštěvovat i hodiny baletu. Proto by potřebovala vybavení na tréninky, něco na kostýmy a na školné.

Pomozte nám splnit Petrušky přání.

Pomůžete nám vybrat pro Petrušku 8.000,- Kč? Děkujeme!

Vybráno: 0,00 Kč


PODPOŘIT
Valerie

Valerie

Valerie také krásně zpívá a chtěla by navštěvovat sólový a sborový zpěv. Potřebuje zaplatit školné a mikrofon na domácí použití.

Pomůžete nám splnit přání pro Valerii?
Pomůžete nám pro Valerii vybrat 8.000,- Kč? Děkujeme!

Vybráno: 0,00 Kč


PODPOŘIT
Tamarka

Tamarka

Tamarka ráda maluje a zpívá. Chtěla by chodit do ZUŠ na sólový zpěv. K tomu by potřebovala mikrofon na domácí zpívání, zaplatit školné a něco hezkého na sebe na vystoupení.

Pomůžeme společně splnit Tamarky přání?
Co myslíte, pomůžete nám vybrat pro Tamarku 8.000,- Kč? Moc děkujeme.

Vybráno: 0,00 Kč


PODPOŘIT
Deniska Martin

Martin s Deniskou

navštěvují ZUŠ – hodiny výtvarné výchovy a dramatické výchovy. Potřebují pomůcky na malování, ochranný oděv a školné na oba kroužky.

Pomůžeme společně splnit Martinovi s Deniskou přání?
Pomůžete nám vybrat na Martina s Deniskou 9.000,- Kč? Děkujeme vám.

Vybráno: 0,00 Kč


PODPOŘIT
Dominika DD Litoměřice

Dominika

Dominika je mladá krásná slečna, která se připravuje na kariéru cukrářky. Zatím má polovinu studia úspěšně za sebou. Také je to vášnivá tanečnice, co mladším dětem vymýšlí choreografii pro taneční soutěže a různá vystoupení. Pravidelně dojíždí za svými hluchoněmými prarodiči, kterým se snaží se vším co nejvíce pomáhat. Život jí baví a to je fajn.

Pomůžete nám podpořit Dominiku, která potřebuje 8.000- na nákup cukrářských potřeb a nádobí? Děkujeme vám.

Vybráno: 0,00 Kč


PODPOŘIT
Karolína DD Litoměřice

Karolína

Karolína je v dětském domově velmi krátce. Tohle děvče Vás donutí přemýšlet. Píše povídky, básničky nebo si překládá písničky. I přes malé škobrtnutí bojuje a snaží se udělat vše pro to, aby si šla za svým cílem – dostat se na policejní školu. A naším cílem je jí v tom podpořit, jak jen to půjde. A když to nepůjde, nevadí. Ale to, že to zkusí a nebojí se to zkusit, vlastně vítězstvím je. Kája má mimo jiné spoustu koníčků hudbu, sport, četbu… Pomůžete nám podpořit Karolínu ve studiu na střední škole?

Pomůžete nám podpořit Karolínu ve studiu na střední škole? Pomůžete nám vybrat na studium 15.000,- Kč? Srdečně vám děkujeme.

Vybráno: 900,00 Kč


PODPOŘIT
Kája DD Litoměřice

Kája

Božský Kája je kluk, který je na světě moc rád. Bohužel ten jeho start a dosavadní žití nebylo úplně krásné. Přineslo mu mnoho omezení, které si sebou nejspíš ponese celý život. Přesto vše co dělá je s nadšením a velkou vervou. Den ode dne dělá pokroky, které však nejen jeho, stojí mnoho sil. Kája si rád hraje s Albi kouzelným perem a také je to výborný a neúnavný tanečník. Jak začne hrát hudba je k neudržení.

Podpoříte s námi Káju 8.000- Kč na nákup elektrické albi tužky a CD přehrávače? Děkujeme vám!

Vybráno: 0,00 Kč


PODPOŘIT
Natálka DD Litoměřice

Natálka

Natálka je na svůj věk velmi šikovné a samostatné děvče. Vzezřením je to opravdu drobeček, taková mála lesní elfí víla. Nejraději by však byla Elsou královnou Arendelskou. Takže vše, co je modré nebo ledové, je skvělé. Moc ráda tančí, zpívá, maluje nebo si hraje s panenkami. Natálka snad nikdy nemá špatnou náladu, ani vztekat se neumí. Dělá všemožné srandičky a ráda pomáhá tetám.

Podpořte Natálku 8.000,- Kč na nákup dětské postele Frozen Elsa, děkujeme !.

Vybráno: 0,00 Kč


PODPOŘIT
Vaneska DD Litoměřice

Vaneska

Vaneska je naše nejmladší dítko v dětském domově. Starší děti se o ní moc rádi starají a pomáhají jí. Když do dětského domova Vaneska přišla, bylo to na svůj věk ještě takové miminko, co špatně chodí, nemluví a moc toho neumí. Během necelého roku úplně rozkvetla. Běhá, povídá, zpívá a dělá vše, co by měla a mnohem víc. Je to takový mimi šéf, který dokáže velet i starším dětem. Každý, kdo jí pozná, se do ní hned zamiluje…

Podpořte Vanesku 8.000- na nákup postýlky Minnie Mouse, děkujeme moc !

Vybráno: 0,00 Kč


PODPOŘIT