číslo účtu: 287203349/0300

DARUJTE HVĚZDY DĚTEM

Přispět můžete jmenovitě na vybrané děti, které mají svůj sen a my bychom jim tento sen chtěli společně s Vámi splnit.Naši drazí přátelé, podporovatelé,

rádi bychom vás požádali o pomoc pro děti z Dětského domova Most. Máme intenzivní spolupráci s tímto dětským domovem. Je zde velice vstřícné a pomáhající vedení, jak paní ředitelka, tak i vedoucí a zástupkyně ředitele jsou velice altruistické osobnosti. Paní ředitelka i zástupkyně jsou umělecky nadané a právě tyto schopnosti využívají i v jejich interním zájmovém kroužku. Kroužek je taneční a pěvecký. Měli jsme tu čest pozvat děti na naše benefiční akce, kde doslova excelovaly. Například slečna Alenka vystřihla na místě nečekaně a neplánovaně s Monikou Absolonovou píseň "Teď královnou jsem já", na Vyšehradě, před stovkami hostů, při benefičním koncertu muzikákových písní. Děti také vystupovaly na akci v Senátu, zde opět sklidily neuvěřitelný aplaus se svým tanečním vystoupením.

Jelikož se náš spolek orientuje právě na pomoc domovům v zájmové činnosti jejich dětí, zafinancovali jsme těmto dětem již před dvěma lety jejich taneční kostýmy. Kostýmy se šijí na zakázku, jsou finančně náročné a musí dětem přesně sedět.

Aktuálně mají v dětském domově další nové dětí, které do kroužku chodí a skvěle zpívají a tančí. Bohužel v domově nemají prostředky na ušití těchto kostýmů a proto tyto nové děti nemohou vystupovat na společných akcích.

Velice rádi bychom děti, resp. dětský domov podpořili finančně tak, aby i tyto nové děti mohly mít své vlastní kostýmy a tím jim umožnili vystupovat.

Můžete se zde podívat na krátké video a fotky, dokumentující, jak jsou děti neuvěřitelně šikovné a nadané.

Jejich účast v kroužku a vystupování před publikem má blahodárný vliv na jejich psychiku a podporu jejich sebevědomí.

Moc rádi bychom novým dětem v kroužku na jejich kostýmy opět přispěli, tak jako před dvěma lety.

Pomůžete nám prosím se splněním jejich vánočního přání?

Děkujeme srdečně, pokud se rozhodnete přispět na taneční kostýmy pro děti z Dětského domova Most.

Vybráno: 0,00 Kč


PODPOŘIT

Dušan

Dušánek je takový „hezounek“ dětského domova. Když hodí tou svou blonďatou patkou a zamrká očima, je vše odpuštěno. Dokonce to funguje i ve škole na paní učitelku. Je to velký sportovec, který úspěšně reprezentuje jak dětský domov, tak svou školu v mnoha sportovních disciplínách. Je to správný rošťák, jaký má v jeho věku být. Pro své mladší sestry je to velký brácha ochranitel.

Pomozte nám splnit Dušanovo přání.

Rádi bychom Dušana podpořili v jeho sportovních aktivitách, pomohli mu s vybavením na sport a sportovním oblečením. Chceme Dušana podpořit částkou 5000,- Kč. Pomůžete nám v tom?

Vybráno: 5000,00 Kč


PODPOŘIT

Matěj

Matěj je takový „strýc Pepin“. Je velice hlučný a všude je ho plno. S jeho výbušnou povahou to nemá jednoduché. Na druhou stranu je to nejdobrosrdečnější kluk v celém dětském domově. Má tak velké srdce, že se mu tam vejdou všichni, jak děti, tak vychovatelé. S každým se rád rozdělí, nebo ochotně pomůže.

Pomůžete nám splnit Matějovo přání?
Matěj by chtěl navštěvovat sportovní kroužek, nejlépe fotbalový.

Rádi bychom Matěje podpořili finační částkou 5000,-

na vybavení sportovním oblečením, boty, přál by si rovněž funkční prádlo na sport. Pomůžete nám přispět na Matěje?

Vybráno: 5000,00 Kč


PODPOŘIT

Petr G.

Petr je v dětském domově celkem krátkou dobu, ale rychle zapadl mezi ostatní děti. Petr není úplně sportovní typ, za to je velice zvídavý chlapec. Baví ho logické a společenské hry. Rád by začal navštěvovat Skauta, kde by se mohla rozvíjet jeho záliba v objevování nových poznatků. Péťa je spíše nemluvný chlapec, ale když něco řekne, tak příměr: Co slovo, to perla, na něho opravdu sedí.

Pomůžeme společně splnit Petrovo přání?
Péťa by si přál vybavení na Skauta, moc se mu líbí skautský batoh na vícedenní výpravu, outdoorové boty a další vybavení na výpravy.

Chceme Petra podpořit finanční částkou 7000,- Kč.

Přispějete prosím také?

Vybráno: 7000,- Kč


PODPOŘIT

Milada

Miládka - bez ní by dětský domov nebyl domovem. S Miládkou se nikdo nikdy nenudí. Je tak nevyzpytatelná, že se opravdu předem nedá odhadnout, co tety v domově čeká… I přes to, že je to s ní někdy náročné, tak je to dítko, které je na druhou stranu velmi statečné a úžasné. Protože málo kdo z nás, by si sám dokázal poradit s tím, co jí samotné osud připravil. Mili je živel, který je neustále v pohybu. A proto navštěvuje několik sportovních kroužků.

Pomůžeme společně splnit Miládky přání?
Chceme Miládku podpořit v jejích sportovních aktivitách a přispět finanční částkou na sportovní vybavení,

rádi bychom Miládku podpořili 5000,- Kč

. Pomůžete nám prosím?

Vybráno: 5000,- Kč


PODPOŘIT

Šanel

Šanelka je v dětském domově prakticky od malička a je pro tety jako vlastní. Sledují, jak se z malé holčičky stává velká slečna a „puberťačka“. Šanel je veselá a milá dívka. Ráda se stará o menší děti a pomáhá jim. Mimo DD navštěvuje kroužek Kuchtík, kde si zdokonaluje své kuchařské dovednosti a chodí do Skauta, kde jí to také moc baví. Od září nastupuje na obor cukrářské práce, kam se moc těší.

Pomůžeme společně splnit Šanelky přání?
Šanelka by si přála vybavení na cukrařinku, formičky na dortíky, muffiny, bábovky, nádobí od Tescomy a různé propriety na cukraření a vaření.

Rádi bychom Šanelku podpořili částkou 5000,- Kč

, pomůžete nám v tom?

Vybráno: 5000,- Kč


PODPOŘIT

Petr Z.

Petr je „chlap“ jako hora. Svým vzhledem budí respekt na první pohled. Je to pravá ruka pana údržbáře a zahradníka. Petr rád manuálně pracuje a každá nová zkušenost či činnost ho velmi naplňuje. I přes své limity, se snaží zdokonalovat. A to i v činnostech jako je vaření, praní, žehlení, které bude jednou v životě potřebovat. Jeho cit pro sarkasmus je obdivuhodný. Petr navštěvuje kroužek hasičů, rád by v budoucnu pracoval v pomáhající profesi. Péťa moc rád vaří a neustále hledá nové recepty na další jídla.

Pomůžeme společně splnit Petrovo přání?
Moc by si přál vlastní počítač, notebook, na kterém by si recepty vyhledával a shromažďoval.

Rádi bychom Péťu podpořili částkou 7000,- Kč

, na zakoupení notebooku. Pomůžete nám přispět na Péťu ?

Vybráno: 7.000,- Kč


PODPOŘIT