číslo účtu: 287203349/0300

DARUJTE HVĚZDY DĚTEM

Přispět můžete jmenovitě na vybrané děti, které mají svůj sen a my bychom jim tento sen chtěli společně s Vámi splnit. Tento projekt je spojený s programem Go za gorilou. Každé dítě je z jiného zařízení a má svého patrona.

Patrik

Páťa je malý kluk, který neměl v životě štěstí. Po několika pobytech v zařízeních pro děti vyžadující okamžitou pomoc Klokánek byl umístěn do dětského domova. Přesto Páťa neztrácí naději a svůj životní elán, kterého má na rozdávání - soustředil se hlavně na sport. Patrik miluje fotbal - je pro něj vším - nadějí, možností zažít si úspěch a být něčím jedinečný, uznávaný svým okolím. Je pro něj možností nabýt svého ztraceného sebevědomí . Patrik vyslovil svoje přání, které pochopitelně - jak jinak - souvisí s fotbalem (kromě přání, která jsou u dětí v dětských domovech na prvním místě, ale jsou to ta nejhůře splnitelná přání - být zpět ve své rodině). Páťa by si moc přál na fotbal boty Nike, vak Adidas, funkční prádlo a fotbalový míč.

Pomozte nám splnit Patrikovo přání.

Cílová částka ke splnění přání malého Patrika je 10.000 Kč.


Jeho patronem bude Kamil Střihavka, který rovněž, kromě toho, že je jedinečným rockovým zpěvákem, má rád sport a fotbal zejména :)

Vybráno: 500,00 Kč


PODPOŘIT

Tomas

Tomášek chodí do 4. třídy základní školy. Pochází ze 7 sourozenců, je druhý nejmladší, do dětského domova přišli před sedmi lety. Chlapec si za svůj krátký život již zažil mnohé, domácí násilí, alkoholismus obou rodičů, rozdělení sourozenců mezi rodiče, střídání partnerů matky, kteří chlapcům ubližovali, týrali je , každý ze sourozenců měl nevyjasněný úraz hlavy. Soud rozhodl o odebrání dětí a umístění do dětského domova. Tomášek je nesmírně citlivý kluk, těžce nese odloučení od matky, která si žije vlastní život a o děti se nestará. Na Vánoce ji viděl po 2 letech, od té doby se o děti opět nezajímá. Přes všechna trápení, která ho potkala, je neustále dobře naladěný a usměvavý. Tomáš je šikovný, manuálně zručný, pořád něco schraňuje a tvoří . Už jako malý klučina vytvořil z krabice krmítko pro ptáky, dnes již pracuje se dřevem, nářadím, vymýšlí výrobky ze stavebnic. Tomášek hraje fotbal, je členem tělovýchovné jednoty. Je také úspěšným členem mladých zdravotníků. Touží se stát členem místního sboru dobrovolných hasičů. Své zájmy nyní rozšířil o fotografování. Našetřil si na fotoaparát, dokumentuje každou zajímavou akci. Nyní si šetří na mobilní telefon a chytré hodinky, které by rád využíval ke sportu a fotografování.

Pomůžete nám splnit Tomáškovi přání ? Podpoříte finančně Tomáška ?

Cílová částka na splnění Tomáškových snů je 20.000 Kč


Patronem Tomáška bude charizmatický herec charakterních rolí, pan Alexej Pyško.

Vybráno: 300,00 Kč


PODPOŘIT

Milan

Milan je bystrý a citlivý 14 ti letý kluk , po prázdninách nastupuje do 9. třídy. V posledních letech se velmi zlepšil v učení, školní výsledky si natolik zlepšil, že má ambice a reálné šance na studium střední školy. Milan má velkou vášeň, miluje sport a konkrétně házenou. Házené se věnuje po celou dobu, co je v dětském domově, tedy již 6 let. Milan žije v dětském domově v Mostě se svou mladší sestrou. Sourozenci mají ještě starší, již dospělou sestru, se kterou se navštěvují . Milan má velký sen, chtěl by se v budoucnu stát trenérem házené. Pojďme společně pomoci Milanovi na cestě k jeho snu. Pomůžete s finančními prostředky na zakoupení sportovního vybavení na házenou a s financováním školného v házenkářském klubu a soustředění v házené ?

Pomůžeme společně splnit Milanovi sen stát se v budoucnu trenérem v házené ?

Cílová částka na splnění Milanova snu je 16.000 Kč


Patronkou sportovně nadaného Milana je milá herečka, zpěvačka a protagonistka jedné z klíčových rolí seriálu Most - Erika Stárková.

Vybráno: 0 Kč


PODPOŘIT

Nikola

Nikola je 16 letá dívka, do dětského domova byla přijata před 9 lety, tedy jako sedmiletá. V domově je společně se svými dvěma mladšími sestrami. Nejstarší sestra již dětský domov opustila. Nikča letos skončila základní školu a nastupuje na střední školu obor kadeřnice. Tento obor je zpočátku finančně nákladný, ale práce s úpravami vlasů jí baví a věří, že se někdy zúčastní a uspěje i v kadeřnických soutěžích. Do začátku bude Nikola potřebovat kosmetický kufr, česací hlavu, speciální kadeřnické oblečení a pomůcky, ale také placený adaptační kurz.

Pomůžete nám s vybavením Nikolky a splnění jejího snu, stát se kadeřnicí a uspět i v mezinárodních soutěžích?

Cílová částka na splnění snu 16 leté Nikoly je 8.000 Kč.


Patronem Nikoly je česká klubová kapela Sto zvířat.

Vybráno: 300,00 Kč


PODPOŘIT