číslo účtu: 287203349/0300

CHYSTÁME

Srdečně Vás zveme na naše plánované charitativní akce


Naše aktivity

Pomáháme dětem z dětských domovů a dětem ze zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc.

Hostivice RUN 2023
 • 21.5. 2023

 • Hostivice RUN 2023

Hostivice RUN 2023

10.ročník
Závod pořádá příspěvková organizace MKSH, která v rámci závodu vždy podporuje charitativní organizace, v tomto desátém ročníku běhu, bude spolek Hvězdy dětem jednou z podporovaných organizací. Závod se koná v neděli 21.5. Díky sportovnímu nadšení a empatickému cítění potenciálních běžců tohoto závodu vznikl nový navazující projekt s názvem Naší energií pomáháme dětem plnit sny, jehož hlavním partnerem je společnost Energy financial group, a.s. Tento projekt finančně a motivačně podpoří děti z dětských domovů, které společně povedeme nejen ke sportu, ale i k naplnění jejich volného času nevšedními aktivitami. Zaměstnanci Energy financial group a.s. budou přispívat svými vlastními sportovními výkony. Za každý jejich uběhnutý kilometr v rámci závodu Hostivice Run 2023 tato společnost podpoří Hvězdy dětem finančním bonusem. K spolupráci na tomto projektu jsme přizvali také společnost Bollhoff a jednáme s dalšími. Jsme velmi poctěni, děkujeme MKSH, firmám, které podpoří spolek Hvězdy dětem a samozřejmě všem běžcům tohoto závodu hostivickým i přespolním. Těšíme se i s dětmi z dětských domovů, které závod poběží či přijdou fandit, že si závod společně užijeme.

Charitativní běh dětí ze ZŠ Pošepného nám.
 • 11.5. a 12.5. 2023

 • Charitativní běh dětí ze ZŠ Pošepného nám.

Charitativní běh dětí ze ZŠ Pošepného nám.

Již druhý ročník běhu Charitativního běhu BĚŽÍME PRO DĚTI Hlavním partnerem projektu společnost FINSHAPE, dále tento projekt podpoří MČ Praha11 a Kroužky

Charitativní houslový koncert Jaroslava Svěceného

Slavné italské housle 18.století v rukách Jaroslava Svěceného rozezní nádherné skladby, které mohou poslouchat všechny generace. Vedle špičkové klasiky ( Paganini, Dvořák, Brahms, Rachmaninov..) zazní i energií doslova nabitá hudba z filmu Moulin Rouge, Jindřich IV. či Schindlerův seznam. Jaroslav Svěcený bude celý koncert i moderovat a za klavírní spolupráce Lucie Karlové vytvoří neopakovatelnou atmosféru večera, který je určen naší budoucnosti-dětem

Velikonoce v OC Lužiny
 • 2. 4. 2023

 • OC Lužiny Praha

Velikonoce v OC Lužiny

Pohádka, hudební vystoupení a velikonoční workshop, to je program, který si budou moci užít děti z dětských domovů, ale i návštěvníci OC Lužiny, rodiny s dětmi. Vyhlásíme vítěze výtvarné velikonoční soutěže dětí z dětských domovů. Obrázkům na téma Velikonoce můžete dát svůj hlas a prohlédnout si je v OC Lužiny od 20.3. vystaveny.

Křest kalendáře Hvězdy dětem Srdcovka ❤
 • 10. 10. 2022

 • Staré purkrabství Vyšehrad

Slavnostní křest charitativního kalendáře Hvězdy dětem Srdcovka ❤

Slavnostní křest charitativního kalendáře Hvězdy dětem, spojený s dražbou krásných fotoobrazů známých osobností. Součástí večera budou i hudební vystoupení a pohoštění. Vstup pro dražitele zdarma, pro ostatní dobrovolné vstupné do kasičky. Výtěžek z prodeje kalendáře půjde dětem do dětských domovů 💙

VÝSTAVA VŠECHNY KRÁSY PRAHY
 • 2. 6. 2022 v 18:30

 • Jindřišská věž

VÝSTAVA VŠECHNY KRÁSY PRAHY

Vážení přátelé, srdečně Vás zveme dne 2. 6. 2022 v 18:30 do Jindřišské věže na charitativní aukci fotografií z prestižního 7. ročníku výstavy Miluju Prahu Všechny krásy Prahy Celý výtěžek z prodeje fotografií od předních pražských fotografů bude věnován ve prospěch dětí z Dětského domova v Unhošti Vystavují: Ondřej Buček, Peter Čech, David Černý, Karel Dobeš, Klára Hášová, Eva Hrabáková, Veronika Pilařová, Jan Sekuj, Olga Smrčková, Tomáš Sysel, Iva Šejnohová a Jarda Vavřina.

Prosíme, přijďte a pomozte nám zajistit dětem z Dětského domova v Unhošti letní tábor! Spolek Hvězdy dětem stále pomáhá českým dětem v dětských domovech a potřebuje VAŠÍ podporu. Neodejdete s prázdnou, fotografie jsou nádherné. Paní vychovatelky přivezou domácí občerstvení a čeká vás i překvapení. Děti si pro Vás nacvičily písně v jazyce ZULU - je to jazyk, kterým se mluví v jižní Africe. Dražit můžete i po telefonu, prostřednictvím našich asistentů. Pro bližší informace nás kontaktujte.

 • 7. - 8. 6.2022

 • ZŠ POŠEPNÉHO NÁMĚSTÍ,PRAHA

BĚŽÍME PRO DĚTI

Uběhni kilometr a podpoř děti z DD Litoměřice.

Hostivice RUN

Hostivice RUN běh právě dnes 💥💙💛 náš půvabný tým a děti z DD Unhošť 👍 Pomáháme sportem ❤, výtěžek z běhu jde na pomoc maminkám a dětem z Ukrajiny💙💛

 • 2.10.2021

 • Smíchovská náplavka v rámci ASIA STREET FOOD

Charitativní všehobazárek Hvězdy dětem

Smíchovská náplavka v rámci ASIA STREET FOOD. Vše za pár kaček, nové i zánovní oblečení - super kousky, pro malé i dospěláky, keramika od dětí z dětských domovů, stolní a nástěnný kalendář Hvězdy dětem 2022. Výtěžek z prodeje připadne dětem z dětských domovů. Program pro děti i dposlělé. Více informací na facebook.com/hvezdydetem

Módní přehlídka známých osobností v Divadle X10

Čekají Vás modely z dílen Aleny Wilson, Renata Glosová ArteDiva, Bella Brutta. které budou předvádět hvězdné osobnosti jako např. Nela Boudová, Bára Šampalíková, Pavla Tomicová , Katta, Martina Ptáčková a mnoho dalších. Moderuje Gabriela Filippi. Během večera bude bohatý doprovodný program a dražba modelů návrhářek a autorských šperků Výtěžek bude věnován dětem z dětských domovů na podporu jejich zájmů a talentu .


Vstupenky zakoupíte na Ticketstream.

 • 20.10.2021

 • Letní scéna Vyšehrad

Křest nového kalendáře je 20.10. 2021 od 17 hodin ve Starém Purkrabství Vyšehrad.

Slovem celý večer provází Gabriela Filippi, která rovněž povede dražbu fotografií z nového kalendáře Hvězdy dětem 2022. Přivítáme milého pěveckého hosta s hlasem jako zvon- Leonu Šenkovou a další, jako překvapení...:-) Přijdou také děti z Dětského domova Litoměřice, kterým bude výtěžek z prodeje kalendáře věnován. Dražitelům připravíme chutné občerstvení , mohou se již nyní těšit :-) Vstupné je dobrovolné, vstup zdarma je samozřejmý pro dražitele krásných fotografií z nového kalendáře Hvězdy dětem 2022.

 • 1.9.2021

 • Letní scéna Vyšehrad

Koncert na Letní scéně Vyšehrad KONCERT ROCKU!

spolek Hvězdy dětem pořádají na Letní scéně Vyšehrad 2.charitativní koncert s názvem KONCERT ROCKU. Vystoupí rockové legendy: Lešek Semelka s kapelou S.L.S., Ivan Hlas, Pavla Forest a Rock Opera, Petr Kutheil a Live band A další rockeři jako překvapení :-)
1.9.2021 od 19 hodin, Letní scéna Vyšehrad, cena vstupenky 599,- Kč.

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK NA Webticket a Ticketstream.
 • 12.11.2019

 • Obchodní centrum Nový Smíchov - Luxor

Hvězdy dětem – a přijdou i herci ze seriálu Most!

V Luxoru pokřtíme charitativní kalendář Hvězdy dětem! Kmotry kalendáře a báječnými hosty budou Petr Čtvrtníček, Dana Morávková, Jan Bendig, Zdeněk Godla a Erika Stárková. Akcí provede Dominik Port.

Koupí kalendáře přispějete na dobrou věc a odnesete si jej i s podpisy!

Křest kalendáře Hvězdy dětem 2020 na Vyšehradském purkrabství

Křest se uskutečnil 31.10.2019 ve Starém purkrabství na Vyšehradě. Křtili jsme krásný kalendář, na kterém se podilela řada osobností.

Fotky nafotily Monika Navrátilová a Lenka Hatasova Photography. Grafické zpracováni Lucie Luczi Jelínková.

❤ Kalendáře si budete moci zakoupit v prodejnách Relay a Luxor. Ke kalendáři budeme vytvářet a prodávat diář s tužkou a stolní kalendář pro rok 2020. Jedním slovem nádherné. ❤ Krásný charitativní večer, křest kalendáře Hvězdy dětem 2020 ❤ moc vám všem děkujeme...

 • 01.09.2019

 • Letní scéna Vyšehrad

Komponovaný koncert na Letní scéně Vyšehrad

1.9. 2019 se i přes nepřízeň počasí uskutečnil na Letní scéně Vyšehrad benefiční koncert s muzikálovými hvězdami. Výtěžek byl věnován dětem z dětských domovů. Velké poděkování za dramaturgický dohled panu Petru Maláskovi, za úžasné moderování Daně Morávkové a Romanu Vojtkovi. Velký dík Monice Absolonové, Petru Kutheilovi, Aničce Slováčkové a Radkovi Bangovi. Dále režisérovi Vašku Sadílkovi, Veronice Schwarczové - filmové produkční Lumiere film za produkci koncertu a Lucii LUCZI Jelínkové za tiskovou a grafickou podporu.

Mediální partneři koncertu: Rádio Kiss, Lumiere Film,s.r.o., magazín Sedmička a Exkluziv.

Zprostředkovali jsme 4 dětem z FOD Klokánek MULTI ART DANCE CAMP - příměstsky umělecký tábor, který vede Gabriela a Sofie Filippi.

MULTI ART DANCE CAMP je rodinný camp, který Gabriela a Sofie Filippi letos pořádaji již 7.rokem. A je to jízda. Věnují se dětem od 6 do 20ti let v herectví, mluvě, józe a arteterapii. Nejraději jsou, když s nimi tvoří hodiny, ve kterých jsou prvky meditace, konstelace a osobnostního prožitku. Každoročně poskytují zdarma pobyt dětem sociálně ohroženým z dětských domovů a zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc. Děkujeme z celého srdce. 🧡

 • 28.05.2019

 • zvonice Jindřišské věže

Ukončení výstavy Všechny krásy Prahy

177.244,- Kč - to je výtěžek z dražby fotografií výstavy Všechny krásy Prahy nejlepších fotografů Miluju Prahu v Jindřišské věži. Peníze pomohou Zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc Orlíček . Děkujeme moc Gabriele Filippi za úžasné moderováni večera a dražby , diky moc Jindřišské věži a paní kastelánce Lucii Dolfi, Hanušovi Hanslíkovi, Davidovi Černému a Miluju Prahu, všem dražitelům a fotografům .

 • 25. - 26.05.2019

 • P.L. Bohnice, Praha 8

Mezi ploty 2019 - hudební a divadelní festival v Bohnicích

Návštěvníci festivalu Mezi ploty 2019 nás mohli navštívit v rodinné zóně, kde jsme měli informační stánek a interaktivní činnosti pro děti. Akce byla úžasná a moc děkujeme za Vaši podporu.

 • 19.05.2019

 • Na Hrázi, Hostivice 253 01, ČR

Hostivice RUN

Dostali jsme nabídku zúčastnit se hostivického RUN běhu. Zúčastnili jsme se společně s dětmi z DD Unhošť. Běh je za námi a bylo to úplně super. Děti z DD Unhošt jsou borci 👍 bylo to úžasné!

 • 06.05.2019

 • Staré Purkrabství Vyšehrad

Křest dokumentu pro Prima ZOOM - Go za Gorilou

Dne 6. května proběhl křest dokumentárního filmu "Go za gorilou". Film se zabývá záchranou posledních horských goril v divoké Ugandě. Dokument byl natočen pro TV Prima Zoom - Jarmilou Štukovou a Janem Gregorem, který můžete vidět v TV Prima Zoom 18.5.2019. V programu vystoupil Kamil Střihavka a další osobnosti. Celý výtěžek z akce byl věnován dětem ze spolku Hvězdy dětem.


 • 07.04.2019

 • HC Rytíři Kladno

Vstupenky na hokejový zápas HC Rytíři Kladno

Děkujeme za krásný zážitek, dostali jsme pro děti vstupenky od HC Rytíři Kladno, děti byly nadšené z J.Jágra a T.Plekance. Moc děkujeme!

 • stále běží

 • divadlo Broadway

260 vstupenek pro děti z DD

Umožnili jsme návštěvu několika dětských domovů a zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc na muzikálech v divadle Broadway, Kocour v botách

 • 14. února 2019

 • Hudební divadlo Karlín

Diamanty českého byznysu 2018

Měli jsme tu čest účastnit se jako partneři prestižního předávání cen nejlepším podnikatelům v ČR – Diamanty českého byznysu v hudebním divadle Karlín

 • 14. února 2019

 • Hudební divadlo Karlín

150 vstupenek pro děti z DD po celé ČR

Umožnili jsme a sponzorsky zajistili vstupenky pro děti z různých dětských domovů na muzikál Legenda jménem Holmes.