číslo účtu: 287203349/0300

CHYSTÁME

aneb, co nás čeká - neboli naše plány

 • 01.09.2019

 • Letní scéna Vyšehrad

Komponovaný koncert na Letní scéně Vyšehrad

1.9. 2019 na Letní scéně Vyšehrad pořádáme benefiční koncert s muzikálovými hvězdami. Výtěžek bude věnován dětem z dětských domovů.
Koncert uskutečňujeme ve spolupráci s panem Petrem Maláskem, těšit se můžete na Moniku Absolonovou a Petra Kutheila,
Danu Morávkovou a Roman Vojtek bude provázet slovem. Vstupenky již v prodeji ve Studia DVA.
Mediálními partnery jsou Rádio Kiss, Lumiere Film,s.r.o., magazín Sedmička a Exkluziv.2019
2020

Kalendář Hvězdy dětem 2020 - Plníme sny dětí.

Pro příští rok již připravujeme další koncepci a to se skvělou fotografkou Monikou Navrátilovou a Lenkou Hatašovou. Těšit se můžete na děti z DD s Erikou Stárkovou, Martinem Hofmannem, Janem Bendíkem, Adamem Mišíkem, Lenny, Marpo a mnoho dalšími.
Kalendář se bude křtít ve Starém Purkrabství Vyšehrad v říjnu, poté proběhne autogramiáda v Luxoru a následně v říjnu začne prodej kalendáře ve výše jmenovaných prodejnách. Ke kalendáři budeme dle doporučení Luxoru vytvářet a prodávat nedatovaný zápisník s tužkou nebo stolní kalendář. Kalendář bude rovněž nabízen jako firemní kalendář.


Již čtvrtý v řadě bude kalendář na příští rok, pod názvem Kalendář Hvězdy dětem 2020 - Plníme sny dětí.


Vytvořili jsme krásný kalendář pro Klokánek Hostivice s Lenkou Hatašovou, dále Monikou Navrátilovou, poté s Kristinou Černou.


Letos jsme v prodejnách Luxor a Relay prodávali krásný a moderní kalendář, který nafotil Tomáš Gnosis Snop. Kalendář je velmi moderní, originální.


Jak focení probíhá se můžete podívat na našem FB.

Naše aktivity

Pomáháme dětem z dětských domovů a dětem ze zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc.

Zprostředkovali jsme 4 dětem z FOD Klokánek MULTI ART DANCE CAMP - příměstsky umělecký tábor, který vede Gabriela a Sofie Filippi.

MULTI ART DANCE CAMP je rodinný camp, který Gabriela a Sofie Filippi letos pořádaji již 7.rokem. A je to jízda. Věnují se dětem od 6 do 20ti let v herectví, mluvě, józe a arteterapii. Nejraději jsou, když s nimi tvoří hodiny, ve kterých jsou prvky meditace, konstelace a osobnostního prožitku. Každoročně poskytují zdarma pobyt dětem sociálně ohroženým z dětských domovů a zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc. Děkujeme z celého srdce. 🧡

 • 28.05.2019

 • zvonice Jindřišské věže

Ukončení výstavy Všechny krásy Prahy

177.244,- Kč - to je výtěžek z dražby fotografií výstavy Všechny krásy Prahy nejlepších fotografů Miluju Prahu v Jindřišské věži. Peníze pomohou Zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc Orlíček . Děkujeme moc Gabriele Filippi za úžasné moderováni večera a dražby , diky moc Jindřišské věži a paní kastelánce Lucii Dolfi, Hanušovi Hanslíkovi, Davidovi Černému a Miluju Prahu, všem dražitelům a fotografům .

 • 25. - 26.05.2019

 • P.L. Bohnice, Praha 8

Mezi ploty 2019 - hudební a divadelní festival v Bohnicích

Návštěvníci festivalu Mezi ploty 2019 nás mohli navštívit v rodinné zóně, kde jsme měli informační stánek a interaktivní činnosti pro děti. Akce byla úžasná a moc děkujeme za Vaši podporu.

 • 19.05.2019

 • Na Hrázi, Hostivice 253 01, ČR

Hostivice RUN

Dostali jsme nabídku zúčastnit se hostivického RUN běhu. Zúčastnili jsme se společně s dětmi z DD Unhošť. Běh je za námi a bylo to úplně super. Děti z DD Unhošt jsou borci 👍 bylo to úžasné!

 • 06.05.2019

 • Staré Purkrabství Vyšehrad

Křest dokumentu pro Prima ZOOM - Go za Gorilou

Dne 6. května proběhl křest dokumentárního filmu "Go za gorilou". Film se zabývá záchranou posledních horských goril v divoké Ugandě. Dokument byl natočen pro TV Prima Zoom - Jarmilou Štukovou a Janem Gregorem, který můžete vidět v TV Prima Zoom 18.5.2019. V programu vystoupil Kamil Střihavka a další osobnosti. Celý výtěžek z akce byl věnován dětem ze spolku Hvězdy dětem.


 • 07.04.2019

 • HC Rytíři Kladno

Vstupenky na hokejový zápas HC Rytíři Kladno

Děkujeme za krásný zážitek, dostali jsme pro děti vstupenky od HC Rytíři Kladno, děti byly nadšené z J.Jágra a T.Plekance. Moc děkujeme!

 • stále běží

 • divadlo Broadway

260 vstupenek pro děti z DD

Umožnili jsme návštěvu několika dětských domovů a zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc na muzikálech v divadle Broadway, Kocour v botách

 • 14. února 2019

 • Hudební divadlo Karlín

Diamanty českého byznysu 2018

Měli jsme tu čest účastnit se jako partneři prestižního předávání cen nejlepším podnikatelům v ČR – Diamanty českého byznysu v hudebním divadle Karlín

 • 14. února 2019

 • Hudební divadlo Karlín

150 vstupenek pro děti z DD po celé ČR

Umožnili jsme a sponzorsky zajistili vstupenky pro děti z různých dětských domovů na muzikál Legenda jménem Holmes.